Oferty Pracy : Archiwum

August 27, 2017

Monter mechanizmów i przyrządów precyzyjnych

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Miejsce pracy: Warszawa, Piskorska 5
Nr referencyjny: CTLGK2542028
Zadania dla kandydata:
Montaż mechanizmów, podzespołów i przyrządów precezyjnych,
Pomiary ich parametrów użytkowych na zgdodność z Normami Zakładowymi,
Pakowanie i etykietowanie zmontowanych i policzonych komponentów,
Współpraca z magazynierem i zaopatrzeniowcem,
Udział w pracach konstrukcyjnych i pomiarowych,
Prace montażowe poza siedzibą CTL - praca w miejscu zamieszkania.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:
Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunek-specjalność: mechatronika,
Umiejętności znajomość programów: EXCEL, WORD, AutoCad lub podobne,
Uprawnienia: do uzgodnienia,
Doświadczenie zawodowe: mile widziane, akceptowalny - staż zawodowy,
Mile widziana znajomość j. ang. lub j. niem. lub j. ros.

Oferujemy:
Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną formę - do uzgodnienia,
Jednozmianowy czas pracy etatowej, zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
Wysokość wynagrodzenia brutto - od 2800 do 3300PLN,
Dodatkowa premia zadaniowa do 100%,
Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: …… .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″