Oferty Pracy : Archiwum

December 7, 2016

Operator maszyn

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:08 pm

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:
Obsługa maszyn do obróbki metalu - pras, maszyn formujących oraz automatów spawalniczych
Dbałość o wykonanie oraz jakość pracy
Dbałość o urządzenia i stanowiska technologiczne

Wymagania:
Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
Mile widziana znajomość obsługi pras mechanicznych, maszyn CNC, automatów spawających
Znajomość rysunku technicznego oraz podstawowych narzędzi pomiarowych
Dobra organizacja pracy,
Samodzielność, odpowiedzialność,

Oferujemy:
Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
Interesującą i odpowiedzialną pracę,
Stabilne długotrwałe zatrudnienie,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: [Apply online].
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]