Oferty Pracy : Archiwum

December 2, 2016

Specjalista ds. technicznego przygotowania produkcji

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:35 pm

Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta - firmy produkcyjnej z okolic Swarzędza kandydatów z doświadczeniem na
stanowisko:

Lokalizacja: okolice Swarzędza

Opis stanowiska:
- przygotowanie i koordynacja planów produkcyjnych uwzględniających procesy technologiczne przetwarzania tworzyw
sztucznych pod kątem wytwarzania opakowań produktowych
- dobieranie odpowiednich opakowań zbiorczych i jednostkowych
- dbanie o zasoby surowców, współpraca z Działem Zakupów
- kontrola realizacji planów produkcyjnych, przygotowywanie analiz i raportów
- inicjowanie i wdrażanie projektów doskonalących funkcjonowanie systemów planowania i analizowania produkcji
- udział i nadzorowanie prób technologicznych
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mile widziane związane z chemią)
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
- znajomość zagadnień technologicznych, ciągów produkcyjnych, zasad ISO
- znajomość AutoCad, Solidworks
- wiedza z zakresu podstaw chemii i przetwórstwa tworzyw sztucznych
- umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów blokowych, rzutów 2d
- otwartość na zmiany, samodzielność i zaangażowanie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwości rozwoju
- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr
133 poz. 1182).

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji
rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.