Oferty Pracy : Archiwum

December 2, 2016

Kierownik Grupy Sprzedażowej - od zaraz - UMOWA O PRACĘ

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:42 am

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 3/K/COB
Obowiązki:
zarządzanie oraz koordynacja pracą konsultantów
prowadzenie odpraw, szkoleń i warsztatów
prowadzenie sesji coachingowych
realizacja celów Firmy
Wymagania:
kreatywność i dyspozycyjność
doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub doświadczenie z zakresu sprzedaży
rozwinięte zdolności interpersonalne
dobra organizacja pracy
orientacja na realizację celów
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy za realizację celów
pakiet szkoleniowy oraz wsparcie profesjonalnej kadry
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy
Pakiet socjalny:
karnety na siłownię i fitness
dodatkowe ubezpieczenie
prywatną opiekę medyczną
darmowy kurs języka angielskiego

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″