Oferty Pracy : Archiwum

November 12, 2016

Sprzedawca, Doradca Klienta - Warszawa (Wola)

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:21 am

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
- sprzedaż obuwia, kontakt z klientami
- bieżąca obsługa zgodnie ze standardami firmy
- rozpatrywanie reklamacji
- przyjmowanie dostaw
- dbanie o ekspozycję towaru - VM
- dbałość o czystość salonu

Oferujemy:
- zatrudnienie w wymiarze etatu
- umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premia
- prywatny pakiet medyczny
- dodatkowe benefity
- pracę w przyjaznych warunkach
- oferujemy możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur w organizacji dla osób zaangażowanych chcących rozwijać się w naszej branży

Wymagania:
- roczne doświadczenie jako sprzedawca w markowych sklepach obuwniczych lub odzieżowych
- umiejętność budowania relacji z klientami, profesjonalna obsługa
- dobra znajomość obsługi komputera Pakiet Office, Poczta, Internet
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala, przygotowania raportów kasowych
- dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym zgodnie z godzinami otwarcia galerii
- komunikatywność, zaangażowanie
- poszukujemy osoby, która myśli o pracy stałej i chce długofalowo związać się z organizacją

Mile widziana:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego