Oferty Pracy : Archiwum

November 12, 2016

MECHANIK UR

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:24 am

Lokalizacja: Swarzędz, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
usuwanie awarii, naprawy przeglądy maszyn, serwisowanie usprawnienia technologii praca w systemie III zmianowym dział Utrzymania Ruchu

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie u rozwijającego się producenta (branża FMCG) umowa o pracę konkurencyjne indywidulane negocjowane w zależności od posiadanego doświadczenia wynagrodzenie stawka do 4900 zł brutto + premia możliwość rozwoju w strukturach firmy praca nowoczesnym, obecnie rozbudowującym się zakładzie produkcyjnym możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe (zespół szkół mechanicznych) techniczne lub wyższe kierunkowe
minimalnie 1,5-2 lat doświadczenia
Znajomość Elektromechaniki, napraw i serwisowania parku maszynowego
Znajomość budowy i napraw maszyn produkcyjnych
Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów złożeniowych
Doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych
Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
Pomysłowość, zaradność, sprawne wykonywanie zadań
Uprawnienia SEP
Umiejętność analitycznego myślenia
Samodzielność w zakresie realizacji zadań