Oferty Pracy : Archiwum

May 28, 2015

Programista .NET (C#, asp.net)

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:07 pm

Dla naszego Klienta poszukujemy osób, które dołączą do zespołu programistów

Lokalizacja: Warszawa Włochy

Zadania:

Tworzenie aplikacji internetowych
Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji internetowych

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista .NET
Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL
Komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Elastyczne formy współpracy - umowa o pracę lub własna działalność
Pracę w prestiżowej firmie
Możliwości rozwoju
Pakiet socjalny
Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: [Apply online] lub zadzwoń 48
606
102 566

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “o ochronie danych osobowych”, dz.u. nr 133, poz. 833.”
Inter-Permit Group sp. z o.o. numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.