Oferty Pracy : Archiwum

May 28, 2015

Pracownik wsparcia administracyjnego ds. rozliczeń i faktur

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:01 pm

Winckler Personal jest Agencją Pośrednictwa, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu i doradztwa HR na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

wsparcie księgowości: wystawianie faktur przygotowywanie sprawozdań i raportów dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

WYMAGANIA

znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę zainteresowanie tematyką rachunkowości i finansów dobra znajomość programu Excel bardzo dobra organizacja pracy i planowanie pracy sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków status studenta

OFERUJEMY

szkolenie wdrażające do pracy pracę dorywczą - dwa/trzy razy w miesiącu umowę zlecenie ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 17:00
Tel. stacj. ……
www.wincklerpersonal.pl e-mail: [Apply online]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”