Oferty Pracy : Archiwum

May 28, 2015

Key Account Manager

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:07 pm

Dla naszego klienta, polskiej firmy produkcyjnej, działającej na rynku od roku 1990 i będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Raportowanie bezpośrednio do Zarządu
Stanowisko samodzielne
Teren wykonywania pracy:
Cała Polska

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie klientów z głównych sieci handlowych w Polsce oraz współpraca z nimi
Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy
Organizowanie akcji promocyjnych
Udzielanie rabatów
Dobór asortymentu towarowego dla klienta, (również sezonowy)
Negocjacje warunków współpracy (ustalanie widełek cenowych z Zarządem)

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Szerokie kontakty w rynku nowoczesnym oraz tradycyjnym
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kat B.
Samodzielność
Wykształcenie min. średnie
Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

Umowa o pracę / własna działalność

Prowizja uzależniona od wyników
Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
Pakiet socjalny: tak
Nieformalna atmosfera pracy (brak formalnego dress codu)
Niekorporacyjna atmosfera (brak rozbudowanych raportów)
Przyjazna atmosfera pracy
Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: [Apply online]

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.”
Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626