Oferty Pracy : Archiwum

May 4, 2015

Pracownik Wsparcia Działu Sprzedaży

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:19 pm

BCH GWARANCJA jest ogólnopolską firmą doradczą działającą na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993 r. Jako Agencja Zatrudnienia zajmujemy się realizacją kompleksowych usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych.
Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:7847
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sales Support - Pracownik Wsparcia Działu Sprzedaży
Miejsce pracy: Jarocin

Sales Support oznacza wsparcie
Działu Sprzedaży i pracujących w nim Handlowców. Jest to praca stacjonarna, biurowa i nie jest związana z podróżami służbowymi.

Opis stanowiska:

Kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi Klientami,
Telefoniczna obsługa klienta, monitorowanie transportów
Poszukiwanie zamówień
transportowych na terenie
krajów europejskich wsparcie przedstawicieli handlowych w kontaktach z klientem
krajów europejskich

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/lub niemieckiego/lub francuskiego
Komunikatywność, łatwość nawiązywania rozmowy,
Dobra organizacja pracy wykształcenie min. Średnie mile widziane doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne

Oferujemy:

Umowę o pracę,
Wsparcie branżowe od kolegów i koleżanek w biurze, możliwość nauki i rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [Apply online]
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta - Zielona Góra

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:08 pm

Poszukujesz pracy?
Jesteś doświadczony w zakresie sprzedaży/obsługi klienta? Interesujesz się prawem lub księgowością?

Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Doradca Klienta
Lokalizacja: Zielona Góra

ZADANIA
Sprzedaż produktów wydawnictwa B2B
Realizowanie założonych celów sprzedażowych
Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Obsługa klientów z zakresu prawa i księgowości
Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA
Znajomość obszaru prawa/księgowości
Doświadczenie w pracy z obsługą klienta - mile widziane
Sumienność oraz pracowitość prawo jazdy kat. B
Gotowość do pracy na podstawie własnej działalności

OFERUJEMY pracę w renomowanej firmie wydawniczej atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju narzędzia pracy elastyczny czas pracy

Lub wyślij swoje CV na adres: [Apply online] z dopiskiem Przedstawiciel handlowy
Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.” Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Payroll Specialist

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:02 pm

Inter Permit Group Sp z o. o. is a leading specialist in recruitment projects. Registration number of employment agencies: 8682.
We are currently looking for:

Location: Warsaw

Responsibilities include operation in the field of customer service of the employer, such as:

Preparation of payroll
Preparation of tax declarations and application documents to Social Security
Preparation of Sumary/management reports for the purpose of accounting and management board
Preparation of documents in the field of employment in accordance with the Labour Code
Establishing and maintaining personal records
Keeping records of working time and vacation of employees

Requirements:

Very good knowledge of German and English language (necessary condition)
Higher education
At least 3 years of professional experience as a payroll Specialist (preferably in an accounting office)
Very good knowledge of labor law and social security
Excellent organizational and interpersonal skills
Accuracy and precision
Self-reliance and commitment to duties performed
Communication and teamwork skills
Ability to work in a dynamic environment

Please send your application on: [Apply online]

When applying please enclose the below statement:I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883). Inter-Permit Group Sp. z o.o., Employment agency no. 8626.