Oferty Pracy : Archiwum

August 31, 2017

Specjalistę ds. e-marketingu i social media (z orzeczeniem) - zdalnie -Gliwice

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. zajmuje się kreowaniem i promowaniem wizerunku firm w Internecie. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do zespołu kreacji i realizacji poszukujemy odpowiedzialnego

Specjalistę ds. e-marketingu i social media.

Opis stanowiska:

- kreacja i copywriting w social media (głównie Facebook i LinkedIN)

- wsparcie przy kampaniach Adwords (tekst, display, remarketing)

- wsparcie kampanii e-marketingowych na innych platformach reklamowych

- przygotowywanie newsletter

- współpraca z grafikiem przy tworzeniu bannerów

- pisanie artykułów na firmowy blog

Wymagania:

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

- wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media

- doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych na Facebook i LinkedIN

- znajomość zagadnień strategii SEM

- znajomość Adwords, Analytics

- czytanie ze zrozumieniem w języku angielskim

- przygotowanie do pracy w formule home-office

Mile widziane:

- znajomość narzędzia Go.pl

- znajomość narzędzia SalesManago

- gust graficzny

- znajomość narzędzi e-mail marketingu

- wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:

- rozwój i szkolenia w każdej powyższej dziedzinie

- umowa o pracę

- stałe wynagrodzenie

- dostęp do firmowej biblioteczki branżowych e-booków

- realny wpływ na agencję

- samodzielność

- Pracę w systemie home-office

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).