Oferty Pracy : Archiwum

August 31, 2017

Kierowca C+E od zaraz bardzo dobre zarobki

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

okolice Magdeburga / Niemcy kod pocztowy 39397

OPIS FIRMY
Firma średniej wielkości zatrudniająca ponad 150 pracowników działająca na rynku niemieckim od kilkunastu lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie towarów wielkogabarytowych. Stawia na wysoki standard jakości usług aby w pełni usatysfakcjonowad klienta.
Miejsce pracy: Magdeburg
Nr referencyjny: FF/DD/13
Obowiązki:
Poruszanie się pojazdem z kat. C+E.
Transport krajowy oraz międzynarodowy.
Reprezentowanie niemieckiej spedycji.

Wymagania:
Doświadczenie w transporcie: do wyboru zestaw ciągnik siodłowy + naczepa typu PLANDEKA do 40 t

Aktualne dokumenty pozwalające na pracę ( PRAWO JAZDY z KODEM 95 , KARTA KIEROWCY )
Znajomośd języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na komunikację.
Oferujemy:
INFORMACJE DOTYCZĄCE STANOWISKA PRACY RODZAJ PRACY
Praca dotyczy transportu krajowego (Niemcy) oraz międzynarodowego (kraje UE) na naczepie typu PLANDEKA. Trasy dalekobieżne.
MARKA SAMOCHODÓW
Auta marki Mercedes i MAN.
PRZEWOŻONY TOWAR
Przewóz różnych dóbr spedycyjnych zależnych od zlecenia.
SYSTEM PRACY
Praca w systemie 3/1, zgodnie z obowiązującym prawem
ZAKWATEROWANIE
W kabinie samochodu podczas jazdy.

WYNAGRODZENIE
Wynagrodzenie składające się z podstawy + delegacji dziennych + dodatków
1700 € brutto + diety 12/24 € + premia + nadgodziny
Zarobki ok. 2000,00-2100,00 € netto przy III klasie podatkowej
Klaudia Ambryszewska
Project Manager dla firmy rekrutującej Werker
[Apply online] -> dokumenty (dowód osobisty, karta kierowcy, prawo jazdy, cv- aktulane )

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”