Oferty Pracy : Archiwum

August 30, 2017

Pakowacz

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży metalowej znajdującej się w Szczecinie, świadczącej usługi z dziedziny inżynierii, projektowania, zaopatrzenia, przygotowania produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

To czego oczekuje od Ciebie to: zaświadczenia o niekaralności, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i chęci do pracy oraz mile widziane będzie doświadczenie w pracach magazynowych.

Do Twoich obowiązków będzie należeć: przygotowanie oraz kompletowanie towaru, pakowanie towaru do wysyłki, wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

Za Twoją pracę oferujemy Ci: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2632 zł brutto, pracę od poniedziałku do piątku, szkolenie przygotowujące do pracy, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress