Oferty Pracy : Archiwum

August 28, 2017

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.
Dla jednego z naszych klientów z branży IT/Telco poszukujemy:

Wymagania:

Doświadczenie w marketingu i komunikacji ofert promocyjnych
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Samodzielność
Bardzo dobra znajomość MS Office
Zdolności analityczne
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży online

Zadania:

Współtworzenie oraz odpowiedzialność za roadmapę działań promocyjnych
Zlecanie przygotowania, akceptacja i odpowiedzialność za materiały marketingowe (grafiki, ulotki etc)
Koordynowanie akcji/promocji pod względem merytorycznym
Koordynacja terminów wysyłki materiałów dla Klientów
Zarządzanie budżetem wsparcia kanału online
Monitorowanie działań konkurencji
Rozliczanie sprzedaży z wybranymi klientami
Rozliczanie komunikacji marketingowej u wybranych klientów
Odpowiedzialność za działania bieżące

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego
Dostęp do nowoczesnych narzędzi analitycznych
Pracę w międzynarodowym środowisku w młodym zespole
Przyjazną atmosferę pracy