Oferty Pracy : Archiwum

August 28, 2017

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Protek-System

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

PROTEK-SYSTEM SP. Z O.O. firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku, producent najwyższej jakości jednorazowej odzieży ochronnej Kategorii III sprzedawanej na rynkach europejskich oraz największy dystrybutor kombinezonów ochronnych produkcji własnej oraz firmy DuPont poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych klientów
Utrzymywanie kontaktów handlowych
Branie udziału w przetargach
Prowadzenie prezentacji i szkoleń
Tworzenie analiz rynkowych i raportów
Udział w targach

Wymagania:
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Bardzo dobra organizacja pracy
Zdolność analitycznego myślenia
Prawo jazdy
Mile widziana znajomość polskich procedur przetargowych
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Mile wdziana znajomość branży bhp

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
Konkurencyjne wynagrodzenie
Dodatkowo atrakcyjny system premiowy uzależniony od uzyskanego zysku ze sprzedaży
Samochód służbowy

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).