Oferty Pracy : Archiwum

August 28, 2017

Programista Maszyn CNC

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Miejsce pracy: Leszno

Obowiązki:
samodzielne programowanie obrabiarek CNC.
planowanie technologii wykonania.
dobór narzędzi i parametrów skrawania.

Wymagania:
minimum 1- 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
umiejętność samodzielnego programowania obrabiarek CNC, planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania.
dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych.
precyzja, zdolności manualne, sumienność.
dyspozycyjność.
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą.
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz wyników.
możliwość rozwoju oraz nawiązania długotrwałej współpracy.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).