Oferty Pracy : Archiwum

August 28, 2017

Asystent / Asystentka Prezesa

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:10 am

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania

Wsparcie działań Biura Zarządu.

Organizacja podróży służbowych Prezesa Zarządu i rozliczanie wydatków.

Przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów na potrzeby Zarządu.

Uczestnictwo w posiedzeniach Zarządu oraz sporządzanie protokołów.

Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentacji.

Dokonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych.

Archiwizacja dokumentacji i korespondencji Zarządu.

Wymagania

Wykształcenie wyższe.

Biegła znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel).

Wysoka kultura osobista, dyplomacja i dyskrecja.

Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Samodzielność w działaniu i zaangażowanie.

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat.

Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycie doświadczenia.

Przyjazną atmosferę w pracy oraz współpracę z profesjonalnym zespołem.

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku “APLIKUJ”.