Oferty Pracy : Archiwum

August 23, 2017

Kontroler Jakości (metalurgia)

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalurgicznej, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

Kontrola procesu produkcyjnego oraz wyrobu na każdym etapie produkcji.

Analiza i weryfikacja niezgodności materiałowych i procesowych.

Kontakt z Klientem celem rozwiązania problemów jakościowych i reklamacji.

Prowadzenie dokumentacji jakościowych.

Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dotyczących jakości.

Wymagania:

Wykształcenie techniczne, mile widziane z zakresu obróbki skrawaniem.

Doświadczenie w firmie zajmującej się m.in. obróbką materiałów metalowych.

Doświadczenie w zakresie kontroli jakości.

Znajomość obsługi komputera.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Samodzielność i odpowiedzialność.

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Liczne szkolenia.

Pakiet świadczeń dodatkowych.