Oferty Pracy : Archiwum

August 17, 2017

Fullstack Developer .NET / C#

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 8 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego klienta, prowadzącego projekty w takich branżach jak: bankowość, zarządzanie procesami i projektami oraz HR, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: ……

Obowiązki:
dostosowywanie platformy do składania zleceń i obsługi umów do wymagań stawianych przez dyrektywę MIFID2
Stworzenie modułu automatycznych przelewów z kont wirtualnych na konta funduszy inwestycyjnych, wraz z księgowaniem i rozliczaniem, oraz pobieraniem opłat za operacje.

Wymagania:
minimum 2 letnie doświadczenie komercyjne,
umiejętność programowania na platformie .NET (wraz ze znajomością C# i ASP.NET MVC/WCF/EntityFramework/MSSQL),
znajomość relacyjnych baz danych,
znajomość JavaScript, HTML, CSS,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość,

Oferujemy:
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
umowę B2B
bogaty pakiet socialny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883″ Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118

Doradca handlowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Numer referencyjny: DH/037/JKA

Kluczowe zadania:

sprzedaż produktów firmy (leasingu i pożyczek) na lokalnym rynku w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw
aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców
budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami i dostawcami
systematyczna analiza konkurencji na lokalnym rynku
poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań dla ciągłego udoskonalania struktur firmy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim
konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód)
możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku
benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, bony świąteczne, możliwość długoterminowego wynajmu auta