Oferty Pracy : Archiwum

August 16, 2017

Kierowca C+E Niemcy - Magdeburg - €2000 + diety!

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:41 pm

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym
zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując
się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do
najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Haldensleben (niedaleko Magdeburga)
Nr referencyjny: DEL-A/2017

OFERUJEMY:
wynagrodzenie składające się z podstawy z około €2000 miesięcznie + codzienna dieta
premia €100 miesięcznie dla najlepszych kierowców
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
co najmniej minimalna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na dogadywanie się na załadunkach i
rozładunkach)
minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy
nie wymagamy ADR

OPIS STANOWISKA:
jazda autem typu wywrotka MAN, Scania, Daimler
praca poniedziałek-piątek lub wtorek-sobota (około 240h pracy miesięcznie)
możliwość pracy w systemie 3/1
transport krótko- i dalekobieżny

Autoryzowany Doradca Biznesowy Sieci Play - Radom

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko Autoryzowany Doradca Biznesowy Sieci Play
Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:
· aktywna sprzedaż produktów i usług sieci Play
· pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych
· negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów
· doradzanie klientom w zakresie wyboru usług, telefonów, akcesoriów
· raportowanie
Wymagania:
· doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
· komunikatywność
· umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem
· wykształcenie co najmniej średnie
· umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
· własna działalność gospodarcza
· prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
· doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku
· umiejętność budowania własnej bazy Klientów
· znajomość lokalnego rynku biznesowego
· znajomość specyfiki pracy z Klientem biznesowym
· wymierne sukcesy sprzedażowe
· własny samochód
Oferujemy:
· atrakcyjny, ponadprzeciętny system wynagradzania prowizyjnego
· możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
· szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”