Oferty Pracy : Archiwum

August 10, 2017

Monter Rusztowań

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:01 am

Zmęczony trwającą już długo rozłąką z rodziną? Żona nie chce przeprowadzić się za granicę? Praca za granicą utrudnia założenie rodziny? Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, wynagrodzenie wypłacane zgodnie z obowiązującymi zasadami, a nie na czarno i z problemami, zasady fair play, dobrą atmosferę, a w razie wypadku i niezdolności do pracy zabezpieczenie finansowe gwarantujące szybki powrót do zdrowia? Nasz pracodawca spełnia te oczekiwania! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

montaż i demontaż rusztowań budowlanych,

prace monterskie na wysokościach,

rozładunek i załadunek ciężarówek z rusztowaniami.

Wymagania:

uprawnienia E do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
uprawnienia montażysty rusztowań; budowlano-montażowe metalowe
gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w montażu rusztowań,
dokładność, sumienność,
mile widziane wykształcenie budowlane.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz
atrakcyjne wynagrodzenie zapewniające w razie niezdolności do pracy szybki powrót do zdrowia
możliwość awansu na brygadzistę lub stanowisko kierownicze
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
w przypadku przejścia do firmy z własną brygadą monterów prowizja od każdej osoby

WAŻNE!
Chętnie zatrudnimy osoby powyżej 40 roku życia.