Oferty Pracy : Archiwum

August 10, 2017

Doradca serwisowy BMW

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:32 am

Agencja Zatrudnienia Kbti poszukuje dla Klienta, Dealera BMW, pracownika na stanowisko: Doradca Serwisowy.
Firma jest pierwszym dealerem marki BMW w województwie świętokrzyskim. Jest także jedynym salonem BMW na świecie, który otrzymał Złoty Certyfikat BMW AG potwierdzający wprowadzenie wysokich standardów ekologicznych.
Salon o powierzchni 4500 m2 mieści się w Kielcach przy ul. Wystawowej 2.
Inwestycja rozpoczęła się w październiku 2013 roku, a salon rozpoczął swoją działalność w styczniu 2015 roku.

Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:
- obsługa klienta w serwisie mechanicznym
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- praca na bazie danych klientów serwisowych (CRM)
- przyjmowanie i wydawanie pojazdów klientom
- otwieranie, prowadzenie oraz zamykanie zleceń serwisowych
- przygotowywanie oferty handlowej na usługi serwisu mechanicznego
- rozliczanie zleceń serwisowych
- przygotowywanie dokumentacji na potrzeby napraw gwarancyjnych
- przygotowywanie i przedstawianie oferty handlowej na akcesoria
- sprzedaż usług serwisu mechanicznego
- współdziałanie z istniejącymi partnerami biznesowymi oraz nawiązywanie nowych kontaktów
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności handlowe i negocjacyjne
- dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
- prawo jazdy kategorii B
- dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne / komunikatywność
- orientacja na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów
- wiedza i umiejętności w obszarze przygotowywania raportów i analiz
- samodzielność w działaniu
Oferujemy:
- odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w młodym, energicznym zespole
- zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz dedykowaną ścieżkę szkoleniową
- możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
- wynagrodzenie w systemie premiowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: [Apply online], w tytule: Doradca Serwisowy BMW.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″