Oferty Pracy : Archiwum

August 10, 2017

C++ Research Engineer

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Dla jednej z bardziej liczących się korporacji IT na rynku trójmiejskim szukamy obecnie kandydata na stanowisko C++ Research Engineer do stałej współpracy w zakresie tworzenia oprogramowania (architektura systemu, implementacja, testowanie) przy innowacyjnym projekcie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
tworzenie prototypowych rozwiązań zgodnie z najwyższymi standardami projektowania oprogramowania oraz współpracy w międzynarodowym zespole

Wymagania:
dobra znajomość języka C++ (Qt framework)
co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C++ przy integracji systemów
dobra znajomość Java lub Python lub JavaScript
(atut) doświadczenie w projektowaniu platform do symulacji
bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
budżet w granicach …… pln net/dzień + VAT [B2B]
pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka lekarska, pakiet sportowy
pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
możliwość rozwoju w zespole ekspertów

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″