Oferty Pracy : Archiwum

August 9, 2017

DYREKTOR ODDZIAŁU

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

ASSIDUUS to niezależna firma doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem sprzedażowym, planowanie, organizowanie i kontrola jego pracy,
Rekrutacja kandydatów na przedstawicieli ubezpieczeniowo-finansowych,
Realizacja planów sprzedażowych własnych i zespołu,
Szkolenie zespołu sprzedażowego,
Stawianie celów i monitorowanie ich realizacji,
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
Doświadczenie w sprzedaży lub prowadzeniu własnego biznesu minimum 1 rok, mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub na rynku B2B
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy: zdolności analityczne, dokładność, terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu
Wykształcenie co najmniej średnie
Wiedza z zakresu produktów ubezpieczeniowo finansowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w intensywnie rozwijającej się firmie,
Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe merytoryczne,
Dla najlepszych atrakcyjne programy motywacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”