Oferty Pracy : Archiwum

August 9, 2017

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

ASSIDUUS to niezależna firma doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy na stronę: www.sssiduus-ef.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kraków, Katowice

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów z sektora MSP w zakresie profesjonalnego doradztwa finansowego skoncentrowanego na wykorzystaniu środków unijnych oraz produktów kredytowych,
Prezentowanie oferty firmy w trakcie dedykowanych dla przedsiębiorców wydarzeń (konferencje, targi, spotkania biznesowe),
Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
Realizacja polityki jakościowej Firmy,
Kształtowanie wizerunku Firmy jako renomowanej instytucji consultingowej.

Wymagania:
Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych,
Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
Etyczne postępowanie w codziennej pracy,
Nastawienie na realizację założonych celów,
Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z Klientami,
Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
Inicjatywa, entuzjazm i zaangażowanie,
Prawo jazdy kat. B,
Znajomość i obsługa MS Office,
Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń w intensywnie rozwijającej się firmie, składające się z części stałej oraz prowizji sprzedażowej,
Unikalne doświadczenie pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie ceniącej swoich pracowników
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym Oddziale Firmy
Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w środowisku biznesowym
Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe oraz merytoryczne,
Dla najlepszych atrakcyjne programy motywacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”