Oferty Pracy : Archiwum

August 4, 2017

Przedstawiciel Handlowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:11 am

Nasze korzenie są w Kopenhadze, to tam J.C. Jacobsen uwarzył pierwsze piwo Carlsberg. Dziś można nas spotkać w 150 krajach. W Polsce dzięki naszym markom: Harnaś, Kasztelan, Okocim, Somersby, Karmi, Bosman, Piast, Książ stale rośniemy, aby towarzyszyć konsumentom przy każdej okazji.
Chcesz pracować z najlepszymi, stawiasz na rozwój, ambitne zadania i przyjazną atmosferę pracy.
Weź udział w rekrutacji do Carlsberg Polska Sp. z o.o. na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Zadania:

Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
Realizacja planów sprzedażowych
Efektywne zarządzanie podległym budżetem

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
Znajomość rynku detalicznego w rejonie
Wykształcenie minimum średnie
Przedsiębiorczość, umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów
Zdolności negocjacyjne i dobra organizacja pracy (systematyczność w działaniu)
Umiejętność pracy zespołowej a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowę o pracę, wynagrodzenie stałe, premię uzależnioną od wyników i systemy nagrodowe dla najlepszych
Dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów, zawierającego m.in. ubezpieczenie, opiekę medyczną i Multisport
Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju

Kliknięcie przycisku Wyślij oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Carlsberg Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 34, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.