Oferty Pracy : Archiwum

August 2, 2017

Kierownik restauracji

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
Zarządzanie kuchnią i pracą podległego personelu w palcówce zlokalizowanej pod Poznaniem,
Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą klienta,
Kreatywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii,
Dobra znajomość MS Office,
Wykształcenie minimum średnie,
Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
Profesjonalne szkolenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Senior Financial Reporting Analyst

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functionsunderpinned by the worlds largest delivery networkAccenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With more than 375,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve the way the world works and lives. Visit us at www.accenture.com.

Workplace: Kraków

Accenture Operations is one of Accenture key capabilities dedicated to work on outsourcing engagements. These are long-term partnerships with clients for whom we manage and provide increasingly specialized business operations, such as finance and accounting, IT, applications development and maintenance, helpdesk services, and HR. We not only maintain key business functions for clients, we constantly seek to improve them to help our clients move ahead of the competition.

Key responsibilities

Responsible for the end to end RtR process
Completion of monthly tasks including month end procedures
Completion of ad hoc tasks as requested by the client
Review and preparation of Balance Sheet reconciliations
Perform a detailed review of both B/S and P/L accounts for errors, omissions or inconsistencies
Ability to work under pressure and meet deadlines
Direct contact with the client on a regular basis in relation to standard tasks and any other requested financial information
Manage the business relationship with your counterparty on the client side
Provide backup for your team members to cover required audit procedures and monthly tasks
Identify opportunities for process improvements and automations
Ensure that all standardized tasks are documented in the form standard procedure

Talent Sourcing Consultant

Numer referencyjny: TSC/037/PSZ

Wymagania
doświadczenie w rekrutacji ,
znajomość metod pozyskiwania kandydatów za pomocą social media,
proaktywne podejścia oraz inicjatywa w działaniu,
dobrej znajomość języka angielskiego,

W codziennej pracy wykorzystywać będą:
umiejętności analityczne do zbierania informacji o rynku pracy,
pomysłowość i sprawność w poruszaniu się w środowisku Internetu, portalach społecznościowych, aby dotrzeć do właściwych kandydatów,
łatwość nawiązywania kontaktów poprzez fora branżowe jak i telefonicznie celem zainteresowania kandydatów posiadaną ofertą pracy,
systematyczność w przeszukiwaniu bazy kandydatów.
Ponadto do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie:
samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
docieranie do najlepszych kandydatów różnorodnymi kanałami oraz metodami,
dbanie o to, aby wszystkie procesy rekrutacyjne były realizowane na wysokim poziomie,
ścisła współpraca na każdym etapie prowadzonych rekrutacji oraz zarządzanie relacjami z kandydatami.

Oferta:
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego,
umowa o pracę,
jasno określoną ścieżkę kariery,
wykorzystanie różnorodnych metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
bogaty pakiet szkoleń.

Kierowca

Uber to firma technologiczna, która za pomocą aplikacji mobilnej łączy osoby potrzebujące przejazdu z prywatnymi kierowcami. W Polsce działamy już ponad dwa lata i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Zapewniamy:

cotygodniową wypłatę wynagrodzenia
optymalną ilość zleceń
pracę, w której to Ty decydujesz ile godzin możesz pracować!
wsparcie 24/7

Dlaczego Uber?
Bycie naszym partnerem to naprawdę praca na własnych zasadach - jeździsz i zarabiasz tyle ile chcesz lub potrzebujesz. Bez narzuconego z góry grafiku, czy minimalnej liczby godzin. Elastyczność to jeden z głównych powodów, dla którego kierowcy wybierają Ubera.
Nie musisz wysyłać nam swojego CV. Nieważne, czy wcześniej pracowałeś jako kierowca, dyrektor, kucharz czy malarz. Uber to możliwość zarabiania niezależnie od Twojego doświadczenia.
Możesz jeździć swoim samochodem (czterodrzwiowy, nie starszy niż 15 lat) lub skorzystać z preferencyjnej oferty naszych partnerów flotowych (dowiedz się więcej na ubermarket.pl).
Rekrutacja jest prosta!
1) Zostaw swoje dane wypełniając formularz aplikacyjny, na który przejdziesz za pomocą przycisku “Aplikuj teraz” lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem …… .

2) Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz szczegóły dotyczące najbliższych spotkań informacyjnych
3) Wybierz dogodny termin i przyjdź na spotkanie
Pamiętaj - brak działalności gospodarczej lub samochodu nie musi być przeszkodą. Przyjdź na spotkanie informacyjne i przekonaj się!
Zarabiać możesz nie tylko jeżdżąc!
Zachęć swoich znajomych do dołączenia do grona kierowców korzystających z platformy Uber jako źródła zarobku - a za każdą poleconą osobę otrzymasz bonus w wysokości 200 zł.