Oferty Pracy : Archiwum

July 31, 2017

Stolarz budowlany / cieśla

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

Dla naszego duńskiego klienta, poszukujemy doświadczonego stolarza budowlanego / cieśli.
Liczba miejsc 2
Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:
Prace stolarskie ciesielskie przy remoncie budynków.
Główne zadania: montaż podwieszanych sufitów, stawianie ścian gipsowych, montaż konstrukcji dachowych (krokwie).
Warunki:
Stawka: 150 DKK brutto/godzina
Start: początek sierpnia 2017
Kontrakt: do listopada 2017
Czas pracy: 4 dni tygodniowo (poniedziałek czwartek w godz. 6.30 16.15 )
Liczba miejsc: 2
Wymagania:
Doświadczenie w pracach ciesielsko - stolarskich
Niekaralność
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewnione zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)”
www.activeworkindenmark.eu