Oferty Pracy : Archiwum

July 29, 2017

Operator Maszyn Odlewniczych

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nisko

Obowiązki:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,
utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,
dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy,
wykazywanie inicjatywy do podnoszenia swoich kwalifikacji

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na wydziałach produkcyjnych
Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
Zaangażowanie i motywacja
Mile widziane:
Podstawy budowy i zasady działania maszyny odlewniczej lub pras hydraulicznych
Doświadczenie w pracy z ciekłym metalem
Doświadczenie w kontroli jakości detali

Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego
Umowę o pracę na pełny etat
Możliwość przyuczenia do zawodu

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).