Oferty Pracy : Archiwum

July 27, 2017

Programista Integracji

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z sektora ubezbieczeniowego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Programisty Integracji

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: …… PLN netto + VAT / h

Zadania:

Implementację usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem Oracle Service Bus, SOA Suite oraz IBM DataStage
Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań w obszarze SOA i ETL
Wsparcie wdrożeń w środowisku SOA i ETL
Optymalizację usług na magistrali serwisowej Oracle Service Bus
inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej

Wymagania:

Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (swobodne posługiwanie się narzędziami grep, find, less, awk, etc.)
Dobra, praktyczna znajomość technologii WebServices (SOAP, REST)
Dobra, praktyczna znajomość XML i XML Schema oraz podstaw XQUERY, XPATH, XSLT
Znajomości notacji UML

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
Elastyczność formy zatrudnienia umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.