Oferty Pracy : Archiwum

July 27, 2017

Kierowca C+E - Niemcy 3/1 lub 4/1 do 2500€ netto!

Filed under: Uncategorized — karol @ 11:52 am

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u
zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na
współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i
sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: 58511 Lüdenscheid (obok Dortmundu)
Nr referencyjny: DEL-EK/2017

OFERUJEMY:
wynagrodzenie …… € netto zależne od systemu i klasy podatkowej
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie
świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (dyspozytor)
minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
jazda autem typu naczepa MAN, Scania, DAF
transport narodowy na terenie Niemiec
praca w systemie 3/1 lub 4/1
przewóz stali, artykuły z papieru, towar na paletach