Oferty Pracy : Archiwum

July 25, 2017

Konstruktor - Projektant CAD z j. angielskim

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:41 pm

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
Projektowanie podzespołów motoryzacyjnych zgodnych z wymaganiami klienta oraz normami przedsiębiorstwa,
Poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,
Tworzenie dokumentacji projektowej,
Wprowadzanie modeli do bazy danych, aktualizacja danych,
Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu,
Bieżący kontakt z Klientem

Wymagania:
Doświadczenie w projektowaniu podzespołów motoryzacyjnych, minimum 2 lata,
Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD - NX i Catia V5,
Znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
Umiejętność zarządzania dokumentacją projektową,
Praktyczna wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw europejskich,
Samodzielność, sumienność, terminowość,
Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,
Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego, w tym liczne szkolenia i kursy.