Oferty Pracy : Archiwum

July 25, 2017

Konstruktor - Projektant CAD z j. angielskim

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:41 pm

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
Projektowanie podzespołów motoryzacyjnych zgodnych z wymaganiami klienta oraz normami przedsiębiorstwa,
Poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,
Tworzenie dokumentacji projektowej,
Wprowadzanie modeli do bazy danych, aktualizacja danych,
Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu,
Bieżący kontakt z Klientem

Wymagania:
Doświadczenie w projektowaniu podzespołów motoryzacyjnych, minimum 2 lata,
Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD - NX i Catia V5,
Znajomość języka angielskiego warunek konieczny,
Umiejętność zarządzania dokumentacją projektową,
Praktyczna wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw europejskich,
Samodzielność, sumienność, terminowość,
Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,
Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego, w tym liczne szkolenia i kursy.

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:10 am

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy
dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Wejdź z nami w świat telewizji i poznaj ją od środka!

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Pakiet na Start:
rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerów

Pakiet Komfort:
umowa o pracę atrakcyjna podstawa oraz premia uzależniona od posiadanych kwalifikacji solidny pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę Multisport możliwość rozwoju w strukturach firmy

Ale to nie wszystko!

Dodatkowo odbierz swój Pakiet Korzyści Ekstra!
ciesz się dostępem do pełnej oferty nc+ bierz udział w prestiżowych wydarzeniach sportowych, filmowych i konkursach korzystaj z możliwości poznania znanych osobistości i wejdź w
świat gwiazd kształtuj swoje otoczenie mając wpływ na to z kim pracujesz polecając nam do pracy swoich znajomych za co wypłacimy atrakcyjną premię celebruj z nami małe i duże sukcesy rozwijaj swoje pasje w ramach naszych sekcji sportowych

Chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać swoje umiejętności i stworzyć razem z nami wyjątkowe miejsce pracy?

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. Informujemy, że dane będą przetwarzane w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonej przez ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych, ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych jest dobrowolne.