Oferty Pracy : Archiwum

July 22, 2017

Trener/Szkoleniowiec: “System Informacji Oświatowej- Aplikacja Nowe SIO”

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:33 am

Instytut Szkoleniowy GoWork.pl

Jedna z najprężniej działających placówek doskonalenia nauczycieli oraz firm szkoleniowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska
Nr referencyjny: Trener 1/10
Obowiązki:
prowadzenie szkoleń dla pracowników oświaty
umiejętność przekazania wiedzy z wymienionej tematyki
opracowanie bogatych materiałów szkoleniowych
prowadzenie szkoleń w sposób interesujący i klarowny

Wymagania:
doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla pracowników oświaty
znakomita znajomość opisanej tematyki
wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
umiejętność pracy/ prezentacji przed grupą
znakomita znajomość aplikacji Nowe SIO, z uwzględnieniem zmian od 24.07.2017r.

Oferujemy:
elastyczne zatrudnienie (umowa zlecenie/ o dzieło)
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość prowadzenia innych szkoleń

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o CV za pomocą funkcji Aplikuj. W treści wiadomości prosimy o zaznaczenie nr ref. Trener 1/10 i wpisanie preferowanych lokalizacji.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.