Oferty Pracy : Archiwum

July 22, 2017

Automatyk - Programista

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:33 am

Miejsce pracy: Podzamcze Piekoszowskie

Obowiązki:
projektowanie układów zasilania i sterowania dla produkowanych linii pakujących
dobór urządzeń i podzespołów oraz wybór ich dostawców
nadzór nad wykonaniem instalacji
tworzenie programów sterujących dla urządzeń automatyki
uruchomienie maszyn i kontrola działania
tworzenie wymaganej dokumentacji
szkolenie monterów
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka, bądź średnie techniczne poparte doświadczeniem
umiejętność tworzenia systemów automatyki w oparciu o sterowniki PLC, urządzenia HMI i wizualizacje SCADA (Siemens, B&R, Omron, Mitsubishi) oraz sieci (DeviceNet, Profibus, Ethernet)
umiejętność tworzenia oprogramowania na roboty przemysłowe ABB
dyspozycyjność
dodatkowym atutem będzie:
- uprawnienia SEP do 1 kV
- umiejętność tworzenia dokumentacji z wykorzystaniem oprogramowania e-plan
Oferujemy:
Stabilne i dobre warunki pracy i wynagrodzenie a także umowę o pracę.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″