Oferty Pracy : Archiwum

July 21, 2017

Sprzedawca w salonie Play - Legnica

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca w salonie Play.

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
Obsługa klientów w salonie Play
Sprzedaż usług sieci
Praca zgodna ze standardami firmy
Wymagania:
Wykształcenie średnie/wyższe
Znajomość obsługi komputera
Wysoka motywacja do pracy
Umiejętność współpracy w grupie
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Motywacyjny system premiowy
Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe
Konkursy sprzedażowe

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [Apply online], w tytule: Sprzedawca w salonie Play/Legnica

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″