Oferty Pracy : Archiwum

July 21, 2017

Kierowca C+E wyjazdy z Gniezna ! SUPER KASA ! SYSTEM 4/1

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Obowiązki:
- międzynarodowy przewóz dóbr spedycyjnych na tandemie z wymiennymi boxami (system BDF)
Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,
- umiejętność przepinania boxów
- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- karta kierowcy,
- chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop),
- atrakcyjny system płacy ( podstawa + delegacje + ryczałt)
- praca w systemie 4/1 (4 tygodnie pracy/1tydzień wolnego)
- bazy firmy w Gnieźnie (strzeżony parking dla Kierowców)
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. …… lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: [Apply online] wpisując w tytule NM/VW/2017.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”