Oferty Pracy : Archiwum

July 20, 2017

Pracownik biurowy w biurze podróży z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację.
Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Obowiązki:
wprowadzanie ofert do systemu,
przygotowywanie zestawień i raportów,
tłumaczenie ofert z języka polskiego na angielski i odwrotnie,
podstawowa obróbka zdjęć,
umieszczanie ofert biura podróży na stronie internetowej.

Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka
bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office, systematyczność, skrupulatność,
mile widziana obsługa programów graficznych,
mile widziana styczność z platformą WordPress,
oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Nie wymagamy doświadczenia, mile widziane osoby kreatywne i samodzielne.

Oferujemy:
umowę o pracę,
terminowe wypłaty wynagrodzeń,
biuro w dogodnej lokalizacji (Metro Wilanowska)
pracę w niewielkim, kreatywnym zespole.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″