Oferty Pracy : Archiwum

July 19, 2017

NOWO OTWARTY MAGAZYN Z ODZIEŻĄ-zapewniamy dowóz z Płońska!!!

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do nowo powstałego magazynu z odzieżą.
ZAPEWNIAMY DOWÓZ, MILE WIDZIANE KOBIETY
Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Obowiązki:
-pakowanie towaru;
-kompletacja zamówień.
Wymagania:
-DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD POŁOWY SIERPNIA;
-chęć podjęcie pracy na dłużej;
-zaangażowanie i chęć do pracy.
Oferujemy:
-długofalową współpracę;
-zorganizowany dowóz z Płońska;
-pracę zmianową;
-stawkę godzinową 15 zł brutto + 1,50 zł brutto premii frekwencyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″