Oferty Pracy : Archiwum

July 16, 2017

Biurowy Doradca Klienta

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

DSA Investment S.A, jedna z najdynamiczniejszych firm w swojej branży, działająca w sektorze usług finansowych, w związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym dążeniem do podnoszenia jakości obsługi klientów - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: 3/2017
Poszukujemy osób:
z miłym głosem i dobrą dykcją
z wysoką kulturą osobistą
kontaktowych, lubiących rozmowy z ludźmi
kreatywnych, z optymistycznym nastawieniem
z umiejętnościami negocjacyjnymi
chętnych do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji
ze znajomością obsługi komputera
z minimum średnim wykształceniem

Twoje szanse będą większe, jeśli:
Posiadasz doświadczenie w call center
Jesteś osobą przedsiębiorczą i lubisz nowe wyzwania
Posiadasz doświadczenie w branży finansowej

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagradzania
Jasno określony zakres obowiązków
Stabilne warunki zatrudnienia
Satysfakcjonującą pracę z klientami
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej
Kompleksowe szkolenie
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Zakres zadań:
Różnorodne kampanie w ramach:Telefonicznej opieki nad Klientami firmy
Umawiania spotkań dla Przedstawicieli firmy
Współpracy z Przedstawicielami firmy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″