Oferty Pracy : Archiwum

July 16, 2017

Android Developer

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta banku poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław bardzo blisko Dworca Głównego
Realizacja: Kontrakt B2B (współpraca długoterminowa)
Stawka: do negocjacji

Zadania:

Utrzymanie oraz rozwój oprogramowania embedded przeznaczonego na platformę Android
Rozwój platformy android na wearables
Rozwój platformy android na Smart TV

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Android Developer
Znajomość języków C/C++ oraz Java
Doświadczenie w pracy na platformie Linux
Znajomość: Multimedia Framework
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
Elastyczność formy zatrudnienia umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.