Oferty Pracy : Archiwum

July 14, 2017

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Jesteśmy Firmą Spedycyjno-Transportową o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych, z 25-letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.
Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, dbając jednocześnie o wysoką jakość usług jak i komfortowe warunki pracy naszych pracowników szukamy lojalnych i dynamicznych ludzi, na stanowisko:
Miejsce pracy: Rzeszów, Krasne-Malawa

Opis stanowiska:
Organizacja transportu drogowego na terenie Europy
Aktywne pozyskiwanie zleceń
Nawiązywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
Monitoring obsługiwanych zlecenia
Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
Bardzo dobra znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych
Zdolności analityczne oraz orientacja na wynik
Zaangażowanie w powierzone obowiązki , dążenie do wyznaczonych celów
Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
Zdolności negocjacyjne komunikatywność łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
Umiejętność pracy pod presją czasu
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat
Dla osób z doświadczeniem a w szczególności z własnym portfolio klientów
Atrakcyjne wynagrodzenie umowa plus premia od marży
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

więcej o nas na www.logistyka-transport.pl
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”