Oferty Pracy : Archiwum

July 8, 2017

Przedstawiciel handlowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:32 am

AP VECTOR (KRAZ 11459) Nowoczesna i prężnie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, usług i budownictwa. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.

Aktualnie dla klienta - dystrybutora oferującego materiały opakowaniowe dla przemysłu i rolnictwa szukamy osoby na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: A22/06/17
Obowiązki:
Sprzedaż produktów firmy klientom biznesowym
Tworzenie bazy klientów
Spotkania handlowe, testy produkcyjne
Opieka posprzedażowa
Doradztwo techniczne
Dostawa towarów do klientów
Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Raportowanie do przełożonego
Monitorowanie działań firm konkurencyjnych

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży produktów, min. 1 rok
Doświadczenie w sprzedaży B2B
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
Dobra organizacja pracy
Umiejętność prowadzenia negocjacji
Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wypracowanej marży
Telefon, komputer, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
Nienormowany czas pracy (wizyta w biurze raz / dwa razy w tygodniu)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″