Oferty Pracy : Archiwum

July 6, 2017

Samodzielny Księgowy (K/M)

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:31 am

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:
www.gbspartners.pl
Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego w Trójmieście Biura Rachunkowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
Prowadzenie pełnej księgowości grupy spółek zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi
Sporządzanie deklaracji podatkowych
Sporządzanie sprawozdań finansowych wymaganych przepisami prawa
Przygotowywanie raportów dla celów zarządczych klientów
Analiza danych finansowych oraz działania kontrolingowe
Ścisła współpraca z Klientami spółek

Wymagania:
Minimum 3 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację zarówno mailową jak i telefoniczną
Dobra znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatku VAT i podatku dochodowego
Zaawansowana znajomość programu MS Excel
Samodzielność oraz zaangażowanie

Oferujemy:
Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
Środowisko pracy umożliwiające kontakt z językiem angielskim
Kurs języka angielskiego
Dofinansowanie do karty Multisport

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″