Oferty Pracy : Archiwum

July 6, 2017

Pracownik telemarketingu

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Grupa Amplifon jest światowym liderem w branży doboru aparatów słuchowych. Naszym celem jest pomoc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują pełną satysfakcję. Na rynku polskim jesteśmy już 4 lata i mamy już prawie 60 sklepów.
Jesteśmy firmą, która słucha swoich pracowników, daje im możliwości rozwoju i dużą samodzielność.
W związku z dalszą ekspansją w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
· obsługa bieżących działań związanych z wewnętrzną bazą Klientów
· obsługa połączeń wychodzących
· wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem kontaktu z Klientami

Wymagania:
· posiadanie statusu studenta
· komunikatywność, otwartość, uśmiech na twarzy
· samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
· pracę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
· pracę w zgranym zespole
· elastyczny czas pracy (min. 4 h dziennie)
· zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Nie zwlekaj Dołącz do nas!
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”