Oferty Pracy : Archiwum

July 6, 2017

Inżynier mechanik- konstruktor

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:29 pm

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, lidera w swojej branży, poszukujemy osób na
stanowisko:
Inżynier Mechanik - Konstruktor
Miejsce pracy:
Goleniów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- projektowanie maszyn i urządzeń
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej ( SolidWorks, Inventor)
- sporządzanie szczegółowych rysunków montażowych i instrukcji obsługi
- czynne uczestnictwo w testowaniu maszyn i tworzeniu dokumentacji testowej
- ścisła współpraca z główną siedzibą firmy w Danii
- dbanie o terminowość i jakość realizowanych projektów
- współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe preferowane mechaniczne, konstrukcyjne
- min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość mechaniki I projektowania
- wiedza ogólna z zagadnień elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych pozwalająca na projektowanie maszyn
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie I piśmie warunek konieczny
- znajomość programu Inventor będzie atutem

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość prowadzenia interesujących projektów w firmie międzynarodowej
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria, prosimy o przesyłanie swojego CV w
języku polskim z dopiskiem Inżynier Mechanik - Konstruktor, na adres mailowy:[Apply online]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.
(Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia
procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: ……
E-mail: [Apply online]