Oferty Pracy : Archiwum

July 6, 2017

Administrator Aplikacji

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta banku poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administrator aplikacji

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa, B2B
Stawka: 650-720 pln netto/MD

Zadania:

Instalowanie nowych wersji oprogramowania na środowiskach testowych aplikacji w technologii J2EE
Bug-tracking, zgłaszanie błędów do dostawców i instalacja poprawek w ramach prowadzonych projektów rozwojowych
Utrzymanie środowisk testowych i przygotowywanie zmian na środowiska produkcyjne
Opracowywanie i wdrażanie usprawnień i projektów technicznych zapewniających wymagany poziom dostępności aplikacji
Udział w pracach projektowych wdrażających nowe rozwiązania w Banku

Wymagania:

Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym
Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
Atrakcyjne wynagrodzenie: …… pln netto na dzień, B2B
Elastyczność formy zatrudnienia umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.