Oferty Pracy : Archiwum

July 1, 2017

Koordynator pracowników agencji

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:35 am

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
W związku z rozwojem Naszej firmy poszukujemy odpowiedzialnych i doświadczonych osób do kierowania grupą pracowników w kraju Libereckim. Jeżeli nie boisz pracować z ludźmi, masz doświadczenie w kierowaniu ludźmi, potrafisz rozwiązywać problemy między ludźmi i masz serce do nawet najtrudniejszych pracowników wyślij CV i dołącz do Naszego Zespołu!

Miejsce pracy: Liberec, Czeska Republika
Nr referencyjny: PL/2017/1/CZSK
Opis stanowiska pracy:

Koordynacja pracownikami agencji tymczasowej:
Zakwaterowywanie, podpisywanie umów o pracę, zwalnianie, rozwiązywanie problemów,
Szukanie nowych hoteli pracowniczych, negocjowanie cen, administracja pracownikami,
Praca na pełen etat z dużą ilością nadgodzin (nienormowany czas pracy nawet i po 12 godzin dziennie)
Praca również w święta i weekendy,
Tłumaczenia poleceń przełożonych u klientów, kontakt z klientami (fabrykami).

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe ZZL, Psychologia, Socjologia)
Doświadczenie w agencji pracy tymczasowej lub na analogicznym stanowisku min. 2 lata (z wykształceniem średnim, z wyższym bez doświadczenia)
Odpowiedzialność, samodzielność, cierpliwość,
Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy,
Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu,
Wysoka kultura osobista,
Umiejętność zarządzanie grupą ludzi,
Gotowość do relokacji warunek konieczny,
Dyspozycyjność warunek konieczny,
Znajomość języka czeskiego / słowackiego na poziomie min. B2 warunek konieczny,
Znajomość języka angielskiego mile widziana,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Prawo jazdy kat. B warunek konieczny,

Oferujemy:
Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na stałe w oparciu o umowę o pracę,
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wykształcenia,
Jasna ścieżka rozwoju młodszy koordynator -> koordynator -> starszy koordynator KAM,
dopłaty do zakwaterowania (konieczność wynajęcia sobie mieszkania, pokoju zapewniamy hotel pracowniczy bezpłatnie na początek)
telefon, komputer i samochód służbowy,
nasze wsparcie.
Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″