Oferty Pracy : Archiwum

June 30, 2017

Pracownik produkcji

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:16 pm

BERGERMANN - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na
terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli
decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach
wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów.
Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na
stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, 49811 Lingen
Nr referencyjny: PR/30/06/2017

Opis stanowiska
prace przy produkcji bram garażowych
pakowanie i przygotowanie bram do wysyłki
prefabrykacja bram

Wymagania
mile widziane doświadczenie w obróbce metali
mile widziane prawo jazdy
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony: od 9,00 € brutto/ godzinę
możliwość nadgodzin i pracy 6 dni w tygodniu
niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
zakwaterowanie płatne 250€-290€ miesięcznie, ok. 2km od miejsca pracy
możliwość podjęcia pracy od 1. sierpnia
opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres
[Apply online] wpisując w tytule PR/30/06/2017