Oferty Pracy : Archiwum

June 29, 2017

ELEKTRONICZNA OBSŁUGA KLIENTA. Zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie !!!

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:34 am

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.
Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Potrzebujesz regularnego wpływu gotówki?
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: BO/TWW
OPIS STANOWISKA :
Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Lubisz pracę na stanowisku komputerowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Obsługa zgłoszeń elektronicznych kanałem pisemnym i telefonicznym.
Od kandydatów oczekujemy:
dobrej znajomość gramatyki, ortografii i zasad interpunkcji
dobrej znajomości obsługi komputera
komunikatywności
przyjaznego nastawienia
umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
DOCELOWE PRZEJŚCIE NA UMOWĘ O PRACĘ
dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się ze STAWKI GODZINOWEJ + PREMII
pracę stacjonarną dla każdego NIEZALEŻNIE OD WIEKU
szkolenie adaptacyjne, za które otrzymasz wynagrodzenie
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju i awansu
rozwój zdolności interpersonalnych przydatnych w dalszej karierze
dodatkowe świadczenia (MultiSport)
ELASTYCZNY GRAFIK

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″